Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Statistiky minulých sezón

Kanadské bodování v sezóně 2019 - 2020

# Jméno Tým Z G A B
1 Martin Beneš FbC Vipers 13 66 53 119
2 Jan Hrdlička Woodoo team 11 47 22 69
3 Bohuslav Švec FbC Falcons LTM 12 44 17 61
4 Luboš Kyzlík Dopijem a jdem 13 33 24 57
5 Matěj Kroupa Woodoo team 11 24 23 47
6 Vojtěch Legner Veterans 7 34 12 46
7 Kurt Kauschitz Dopijem a jdem 10 26 20 46
8 Pavel Fišera No Name 10 25 19 44
9 Zdeněk Satran Enteria Nippers 9 35 8 43
10 Jan David FbC Hornets 10 31 12 43
11 Martin Mrázek FbC Falcons LTM 12 17 26 43
12 Dominik Pekař Enteria Nippers 11 22 20 42
13 Lukáš Bartušek Veterans 10 16 23 39
14 Jiří Beneš FbC Vipers 11 24 14 38
15 Jan Lebeda Červený voči 12 22 15 37
16 Martin Perháč FbC Hornets 12 22 15 37
17 Tomáš Lisec No Name 7 21 14 35
18 Michal Gregor No Name 10 20 14 34
19 Luděk Pospíchal FbC Hornets 10 22 10 32
20 Jan Kocourek Woodoo team 9 14 18 32
21 Lukáš Roneš Papaya team 13 20 10 30
22 Marek Cerman Dopijem a jdem 10 21 8 29
23 Jakub Malý Papaya team 9 20 9 29
24 Ondřej Pek Veterans 12 18 11 29
25 Pavel Bajcura Veterans 10 12 17 29
26 Václav Hartman ml. FbK Kondoři 12 19 9 28
27 Pavel Pek Veterans 8 16 12 28
28 Lukáš Rudiš Papaya team 8 13 15 28
29 Michal Dorňák SH Tiikerit 12 20 7 27
30 Roman Ouborný Červený voči 11 17 10 27
31 Erik Meserszmid No Name 8 16 11 27
32 Tomáš Ultsch SH Tiikerit 11 15 12 27
33 Petr Kratochvíl SK Štětí 12 21 5 26
34 Petr Buzek FbK Kondoři 12 15 11 26
35 František Vokál Gardenline Litoměřice 11 12 14 26
36 Lubomír Beneš FbC Vipers 13 7 19 26
37 Pavel Vodenka Papaya team 7 18 7 25
38 Tomáš Jirásek Červený voči 11 17 8 25
39 Jan Vokál Gardenline Litoměřice 11 23 1 24
40 Alois Beneš FbC Vipers 12 13 11 24
41 Ladislav Čermák SH Tiikerit 11 11 13 24
42 Lukáš Knapík SH Tiikerit 9 16 7 23
43 Pavel Chládek FbC Tornádo 10 15 8 23
44 Jan Dvořák ml. Woodoo team 7 14 9 23
45 Jan Ponrt No Name 10 10 13 23
46 Dominik Vrba FbK Kondoři 10 17 5 22
47 Vojtěch Elman Veterans 11 15 7 22
48 Jakub Hemza FbC Tornádo 12 13 9 22
49 Martin Pešta Papaya team 8 12 10 22
50 Petr Losenický SK Štětí 12 10 12 22
51 Tomáš Lukášek FbK Kondoři 9 12 9 21
52 Ondřej Kavalír FbC Vipers 8 13 7 20
53 Tomáš Schejbal FbC Vipers 11 13 7 20
54 Jiří Udatný Florbal Roudnice ,,B 8 13 7 20
55 Michal Prokop No Name 5 12 7 19
56 Jakub Nikyel FbC Falcons LTM 11 11 8 19
57 Lukáš Froněk SH Tiikerit 9 8 11 19
58 Jan Rybář No Name 10 6 13 19
59 Jan Vytlačil Enteria Nippers 12 6 13 19
60 Lukáš Trnka Dopijem a jdem 10 4 15 19
61 Ondřej Hozák Papaya team 7 14 4 18
62 Jaroslav Gabriel Florbal Roudnice ,,B 5 13 5 18
63 Ondřej Večeř Florbal Roudnice ,,B 9 13 5 18
64 Miloš Matějka Veterans 12 7 11 18
65 Michal Skřebský Gardenline Litoměřice 11 6 12 18
66 Jaroslav Ježek FbC Hornets 7 6 12 18
67 Ivo Kubačák FbC Tornádo 9 11 6 17
68 Jan Halík Gardenline Litoměřice 10 9 8 17
69 František Pokorný Červený voči 9 7 10 17
70 Vladimír Cikner Woodoo team 10 6 11 17
71 Jiří Podzimek Červený voči 8 6 11 17
72 Tomáš Laube Enteria Nippers 9 6 11 17
73 Vojtěch Helis Woodoo team 8 7 9 16
74 Tomáš Rudolf Woodoo team 6 8 7 15
75 Radoslav Budaj Enteria Nippers 7 8 7 15
76 Ondřej Hillmich FbC Hornets 6 8 7 15
77 Jiří Hruška SH Tiikerit 9 7 8 15
78 Jiří Petkov SK Štětí 7 7 8 15
79 Mikoláš Malý Florbal Roudnice ,,B 10 7 8 15
80 Ladislav Urban Veterans 8 4 11 15
81 Šimon Pešta Papaya team 4 10 4 14
82 Tomáš Kloub Gardenline Litoměřice 10 9 5 14
83 Jan Kovařík Veterans 10 8 6 14
84 Jaroslav Koš Veterans 13 6 8 14
85 Štěpán Wágner FbK Kondoři 11 6 8 14
86 Michal Kovařík Gardenline Litoměřice 10 8 5 13
87 Karel Sita SK Štětí 9 8 5 13
88 Lukáš Hruza FbC Hornets 4 8 5 13
89 Dalibor Suk Dopijem a jdem 8 7 6 13
90 Ondřej Stach FbC Falcons LTM 12 6 7 13
91 Karel Hrabica No Name 6 5 8 13
92 Jiří Hádek Florbal Roudnice ,,B 2 5 8 13
93 Michal Hloušek No Name 5 5 7 12
94 Martin Zima FbC Falcons LTM 10 5 7 12
95 Jaromír Mareš Papaya team 8 4 8 12
96 Tomáš Roubíček SK Štětí 7 4 8 12
97 Tomáš Diasník No Name 6 2 10 12
98 Milan Svojše FbK Kondoři 8 2 10 12
99 Daniel Pilař Florbal Roudnice ,,B 2 7 4 11
100 Zdeněk Frejka No Name 8 6 5 11
101 Jakub Dvořák Papaya team 6 6 5 11
102 Ladislav Beránek Červený voči 10 4 7 11
103 Petr Havel FbC Hornets 12 2 9 11
104 Jan Franěk FbC Hornets 4 6 4 10
105 Martin Vít Červený voči 11 5 5 10
106 Jan Kotán Papaya team 8 4 6 10
107 Zbyněk Krystin Červený voči 10 4 6 10
108 Vojtěch Čep Papaya team 7 2 8 10
109 Lukáš Krakeš Červený voči 9 5 4 9
110 Miroslav Hovorka Veterans 6 4 5 9
111 Martin Jaroš Woodoo team 12 4 5 9
112 Jiří Gruss FbC Vipers 5 2 7 9
113 Jakub Vágner FbK Kondoři 12 2 7 9
114 Marek Friml Enteria Nippers 9 2 7 9
115 Michal Vítek Gardenline Litoměřice 10 1 8 9
116 Martin Novák FbC Vipers 6 7 1 8
117 Tomáš Friedel FbC Vipers 13 5 3 8
118 Kamil Soukup FbC Tornádo 11 5 3 8
119 Marek Pek Veterans 8 5 3 8
120 Jiří Šolta Florbal Roudnice ,,B 6 5 3 8
121 Marcel Kukko Gardenline Litoměřice 7 4 4 8
122 Michal Smolík FbC Hornets 4 3 5 8
123 Martin Novák Dopijem a jdem 7 4 3 7
124 Libor Hejhal Woodoo team 10 4 3 7
125 Vladimír Cikner ml. FbC Hornets 3 4 3 7
126 Ondřej Holub FbC Tornádo 11 3 4 7
127 Radek Schejbal FbC Tornádo 11 3 4 7
128 Radek Korbička Veterans 2 3 4 7
129 Pavel Brabenec Enteria Nippers 6 3 4 7
130 Jan Mikoláš Dopijem a jdem 2 2 5 7
131 Jan Dvořák Papaya team 11 2 5 7
132 Jakub Kleinar Papaya team 6 1 6 7
133 Jindřich Kollár FbC Falcons LTM 11 1 6 7
134 Zdeněk Hájek Florbal Roudnice ,,B 6 1 6 7
135 Josef Tahotný FbC Falcons LTM 12 5 1 6
136 Jiří Jenikovský SK Štětí 4 3 3 6
137 Pavel Krch FbC Falcons LTM 10 3 3 6
138 Stanislav Pišl FbK Kondoři 2 3 3 6
139 Jakub Koňařík Dopijem a jdem 5 3 3 6
140 Patrik Bačák SH Tiikerit 4 2 4 6
141 Jaroslav Dušek FbC Falcons LTM 11 4 1 5
142 Miroslav Urban SK Štětí 5 4 1 5
143 Petr Pelikus Červený voči 6 4 1 5
144 Jan Urban Florbal Roudnice ,,B 5 4 1 5
145 Jaroslav Beránek Dopijem a jdem 12 3 2 5
146 Václav Hartman FbK Kondoři 4 3 2 5
147 Leoš Gerstberger SH Tiikerit 9 2 3 5
148 Martin Lorenc FbC Tornádo 9 2 3 5
149 Pavel Tokarčík FbC Tornádo 7 1 4 5
150 Jakub Březina SK Štětí 5 4 0 4
151 Richard Hartmann Florbal Roudnice ,,B 1 4 0 4
152 Miroslav Lorenc FbC Tornádo 5 3 1 4
153 Jakub Vosyka SK Štětí 10 3 1 4
154 Ondřej Futera FbC Hornets 3 1 3 4
155 Lubor Hanžl Florbal Roudnice ,,B 4 1 3 4
156 Jaroslav Cimr Florbal Roudnice ,,B 10 1 3 4
157 Jakub Kolařík SH Tiikerit 8 0 4 4
158 Petr Pinka Dopijem a jdem 5 3 0 3
159 Patrik Kunt Florbal Roudnice ,,B 4 3 0 3
160 Daniel Licek FbK Kondoři 3 2 1 3
161 David Škrabálek SK Štětí 6 2 1 3
162 Martin Procházka SK Štětí 11 2 1 3
163 Pavel Čmejrek Gardenline Litoměřice 6 1 2 3
164 Petr Hranička Dopijem a jdem 1 1 2 3
165 Josef Valenta FbC Tornádo 4 1 2 3
166 Michal Ladiš Enteria Nippers 1 2 0 2
167 David Lorenc FbC Tornádo 6 1 1 2
168 Pavel Kadlec Veterans 10 1 1 2
169 Jan Bernard Florbal Roudnice ,,B 4 1 1 2
170 Jiří Šulc Florbal Roudnice ,,B 3 1 1 2
171 Jan Vajgl Florbal Roudnice ,,B 4 1 1 2
172 Antonín Tym Červený voči 1 1 1 2
173 Martin Bečka Florbal Roudnice ,,B 2 1 1 2
174 Jan Roneš Papaya team 9 0 2 2
175 Karel Šmad FbK Kondoři 8 0 2 2
176 Ladislav Freigang Enteria Nippers 5 0 2 2
177 Matěj Štorkán SK Štětí 8 0 2 2
178 David Brejník Červený voči 5 1 0 1
179 Marek Kozák Enteria Nippers 2 1 0 1
180 Lukáš Bitner Florbal Roudnice ,,B 1 1 0 1
181 Jan Rott Florbal Roudnice ,,B 1 1 0 1
182 Michal Šulc SK Štětí 1 1 0 1
183 Jiří Hrdlička Woodoo team 1 0 1 1
184 Martin Černý Enteria Nippers 6 0 1 1
185 Michaela Šperlingová Enteria Nippers 3 0 1 1
186 Radek Vašák Florbal Roudnice ,,B 8 0 1 1
187 Michal Šlapák SK Štětí 1 0 1 1
188 Petr Fraňous FbK Kondoři 1 0 1 1
189 Jiří Krupička Florbal Roudnice ,,B 1 0 1 1
190 Stanislav Šloser Papaya team 1 0 1 1
191 Pavel Žižkovský FbC Hornets 1 0 1 1
192 Patrik Minárik SK Štětí 3 0 0 0
193 Petr Skřivánek Gardenline Litoměřice 1 0 0 0
194 Jaromír Mareš Gardenline Litoměřice 1 0 0 0
195 Aleš Krejza Papaya team 5 0 0 0
196 Tomáš Kekrt FbC Falcons LTM 1 0 0 0
197 Jaroslav Stach FbC Falcons LTM 4 0 0 0
198 Jan Beránek FbC Tornádo 1 0 0 0
199 Otto Weber FbC Tornádo 1 0 0 0
200 Luboš Paulus Woodoo team 1 0 0 0
201 Ondřej Svojše FbK Kondoři 1 0 0 0
202 Tomáš Hájek Červený voči 1 0 0 0
203 Zdeněk Belza Enteria Nippers 1 0 0 0
204 Patrik Fridrych Florbal Roudnice ,,B 1 0 0 0
205 Daniel Procházka SK Štětí 2 0 0 0
206 Ondřej Ketner SK Štětí 1 0 0 0
207 Jakub Roubíček SK Štětí 1 0 0 0
208 Pavlína Hejkalová Enteria Nippers 1 0 0 0
209 Dominik Matějek Florbal Roudnice ,,B 1 0 0 0
210 Petr Nguyen FbK Kondoři 1 0 0 0
211 Karel Bíbrlík ml. No Name 0 0 0 0
212 Martin Bobek Gardenline Litoměřice 0 0 0 0
213 Tomáš Plzák Gardenline Litoměřice 0 0 0 0
214 Vladimír Čech Gardenline Litoměřice 0 0 0 0
215 Milan Knop Gardenline Litoměřice 0 0 0 0
216 Radek Nehyba Gardenline Litoměřice 0 0 0 0
217 Jakub Kafka SH Tiikerit 0 0 0 0
218 Lukáš Topš Papaya team 0 0 0 0
219 Jan Jirotka SH Tiikerit 0 0 0 0
220 Ladislav Hervert SH Tiikerit 0 0 0 0
221 Miroslav Eichler SH Tiikerit 0 0 0 0
222 Richard Liegerd FbC Vipers 0 0 0 0
223 Štěpán Pardubický FbC Vipers 0 0 0 0
224 Tereza Kejřová FbC Vipers 0 0 0 0
225 Radek Polák FbC Vipers 0 0 0 0
226 Miloš Náprstek Dopijem a jdem 0 0 0 0
227 Jan Zapletal Dopijem a jdem 0 0 0 0
228 Petr Tichý Dopijem a jdem 0 0 0 0
229 Vít Koláček Dopijem a jdem 0 0 0 0
230 Radek Hrdý Dopijem a jdem 0 0 0 0
231 Josef Červený Dopijem a jdem 0 0 0 0
232 Milan Čámský Dopijem a jdem 0 0 0 0
233 Jan Bouček Dopijem a jdem 0 0 0 0
234 Miroslav Pleško No Name 0 0 0 0
235 Michal Vojvoda No Name 0 0 0 0
236 Jakub Rudiš Papaya team 0 0 0 0
237 Ondřej Perníček Papaya team 0 0 0 0
238 Jan Bauer FbC Falcons LTM 0 0 0 0
239 Jan Menclík FbC Falcons LTM 0 0 0 0
240 Miloslav Šinfelt FbC Falcons LTM 0 0 0 0
241 Vojtěch Přibyl FbC Falcons LTM 0 0 0 0
242 Pavel Čapek FbC Falcons LTM 0 0 0 0
243 Jan Kryštof Bartels FbC Falcons LTM 0 0 0 0
244 Jiří Rudolf Veterans 0 0 0 0
245 Miroslav Zůna Veterans 0 0 0 0
246 Karel Bíbrlík Woodoo team 0 0 0 0
247 Jitka Mohrová Woodoo team 0 0 0 0
248 Jan Tlachna Woodoo team 0 0 0 0
249 Josef Dvořák FbK Kondoři 0 0 0 0
250 David Svoboda FbK Kondoři 0 0 0 0
251 Rudolf Vařečka Červený voči 0 0 0 0
252 Martin Bergl Červený voči 0 0 0 0
253 Lukáš Svoboda Červený voči 0 0 0 0
254 Dominik Novotný Červený voči 0 0 0 0
255 Petr Pabiška Enteria Nippers 0 0 0 0
256 Jindřich Pokorný Enteria Nippers 0 0 0 0
257 Miroslav Macháč Enteria Nippers 0 0 0 0
258 Dominik Hlavnička Enteria Nippers 0 0 0 0
259 Jakub Patrák FbC Hornets 0 0 0 0
260 Ondřej Lustyk FbC Hornets 0 0 0 0
261 Filip Chvojka FbC Hornets 0 0 0 0
262 Radek Rusý FbC Hornets 0 0 0 0
263 Jan Svatý FbC Hornets 0 0 0 0
264 Petr Veselý FbC Hornets 0 0 0 0
265 Jakub Švéda FbC Hornets 0 0 0 0
266 Jan Klouda FbC Tornádo 0 0 0 0
267 Filip Kajzr Florbal Roudnice ,,B 0 0 0 0
268 Sebastian Putna Florbal Roudnice ,,B 0 0 0 0
269 Jiří Vodochodský Florbal Roudnice ,,B 0 0 0 0
270 Daniel Brettschneider Florbal Roudnice ,,B 0 0 0 0
271 Petr Luňák SK Štětí 0 0 0 0
272 Pavel Soukup SK Štětí 0 0 0 0
273 Jaroslav Dziásek SK Štětí 0 0 0 0
274 Šimon Čajan SK Štětí 0 0 0 0
275 Ondřej Spěvák No Name 0 0 0 0
276 Václav Nejman Florbal Roudnice ,,B 0 0 0 0
277 Štěpán Šára Florbal Roudnice ,,B 0 0 0 0
278 Martin Havelka Enteria Nippers 0 0 0 0
279 Václav Lepšík SK Štětí 0 0 0 0
280 Adam Žák FbC Vipers 0 0 0 0
281 Matěj Fišer Florbal Roudnice ,,B 0 0 0 0
282 Daniel Kněžour Woodoo team 0 0 0 0
283 Tomáš Futera FbK Kondoři 0 0 0 0
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2020 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw