Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Statistiky minulých sezón

Výsledky v sezóně 2018 - 2019

34. hrací den
12.5., 16:40 Florbal Roudnice ,,B" FbC Vipers 5 : 10
12.5., 17:50 FbK Kondoři SH Tiikerit 11 : 12
12.5., 19:00 Gardenline LTM Dopijem a jdem 10 : 9
12.5., 20:10 Woodoo team Veterans 4 : 8
33. hrací den
5.5., 16:40 Leitmeritz FbK Kondoři 1 : 8
5.5., 17:50 Červený voči FbK Bizoni 17 : 0
5.5., 19:00 Papaya team FbC Hornets 4 : 4
5.5., 20:10 FbC Vipers FbC Falcons LTM 13 : 7
32. hrací den
28.4., 16:40 No Name Dopijem a jdem 22 : 2
28.4., 17:50 Červený voči Leitmeritz 11 : 5
28.4., 19:00 FbC Falcons LTM Enteria Nippers 10 : 8
28.4., 20:10 Gardenline LTM Woodoo team 5 : 8
31. hrací den
21.4., 16:40 Florbal Roudnice ,,B" No Name 3 : 18
21.4., 17:50 FbK Bizoni FbC Tornádo 4 : 8
21.4., 19:00 Veterans SH Tiikerit 11 : 4
21.4., 20:10 FbC Hornets FbC Vipers 3 : 6
30. hrací den
14.4., 16:40 FbK Kondoři Červený voči 9 : 8
14.4., 17:50 FbC Tornádo Woodoo team 9 : 4
14.4., 19:00 FbC Falcons LTM SH Tiikerit 7 : 9
14.4., 20:10 FbK Bizoni Veterans 5 : 19
29. hrací den
7.4., 16:40 Gardenline LTM Papaya team 7 : 10
7.4., 17:50 Enteria Nippers Dopijem a jdem 11 : 8
7.4., 19:00 SH Tiikerit FbC Hornets 6 : 9
7.4., 20:10 FbK Kondoři FbC Vipers 3 : 16
28. hrací den
31.3., 16:40 No Name FbC Tornádo 9 : 3
31.3., 17:50 Červený voči Florbal Roudnice ,,B" 17 : 4
31.3., 19:00 Leitmeritz FbK Bizoni 13 : 5
31.3., 20:10 Woodoo team FbK Kondoři 12 : 9
27. hrací den
24.3., 16:40 Enteria Nippers Červený voči 7 : 13
24.3., 17:50 FbC Vipers Gardenline LTM 17 : 3
24.3., 19:00 FbC Hornets FbC Falcons LTM 11 : 3
24.3., 20:10 Papaya team SH Tiikerit 9 : 4
26. hrací den
17.3., 16:40 SH Tiikerit Dopijem a jdem 9 : 5
17.3., 17:50 FbK Kondoři No Name 2 : 10
17.3., 19:00 FbC Tornádo Veterans 4 : 20
17.3., 20:10 Florbal Roudnice ,,B" FbK Bizoni 8 : 8
25. hrací den
10.3., 16:40 SH Tiikerit FbC Vipers 3 : 17
10.3., 17:50 Woodoo team Leitmeritz 19 : 7
10.3., 19:00 FbC Falcons LTM Papaya team 7 : 9
10.3., 20:10 Červený voči FbC Hornets 10 : 10
24. hrací den
3.3., 16:40 FbK Bizoni Dopijem a jdem 14 : 10
3.3., 17:50 Leitmeritz Florbal Roudnice ,,B" 4 : 4
3.3., 19:00 Veterans FbK Kondoři 10 : 5
3.3., 20:10 No Name Gardenline LTM 6 : 1
23. hrací den
24.2., 16:40 FbC Hornets Enteria Nippers 17 : 3
24.2., 17:50 FbC Falcons LTM Dopijem a jdem 8 : 2
24.2., 19:00 Papaya team Červený voči 12 : 6
24.2., 20:10 Woodoo team SH Tiikerit 6 : 7
22. hrací den
17.2., 16:40 FbC Tornádo Florbal Roudnice ,,B" 3 : 9
17.2., 17:50 FbC Hornets Leitmeritz 10 : 5
17.2., 19:00 Gardenline LTM Veterans 2 : 13
17.2., 20:10 FbK Kondoři FbK Bizoni 8 : 6
21. hrací den
10.2., 16:40 SH Tiikerit No Name 2 : 10
10.2., 17:50 Enteria Nippers Papaya team 7 : 11
10.2., 19:00 Červený voči FbC Vipers 4 : 19
10.2., 20:10 FbC Falcons LTM Woodoo team 10 : 8
20. hrací den
3.2., 16:40 Veterans Dopijem a jdem 15 : 6
3.2., 17:50 Florbal Roudnice ,,B" FbK Kondoři 7 : 14
3.2., 19:00 FbK Bizoni Gardenline LTM 5 : 10
3.2., 20:10 Leitmeritz FbC Tornádo 6 : 6
19. hrací den
27.1., 16:40 No Name FbC Falcons LTM 10 : 1
27.1., 17:50 Woodoo team Červený voči 7 : 5
27.1., 19:00 FbC Vipers Enteria Nippers 15 : 6
27.1., 20:10 FbC Tornádo Dopijem a jdem 9 : 9
18. hrací den
20.1., 16:40 FbK Kondoři FbC Tornádo 3 : 5
20.1., 17:50 FbC Falcons LTM Veterans 6 : 19
20.1., 19:00 Gardenline LTM Florbal Roudnice ,,B" 10 : 5
20.1., 20:10 Woodoo team FbC Hornets 5 : 8
17. hrací den
13.1., 16:40 Enteria Nippers Woodoo team 8 : 21
13.1., 17:50 FbC Vipers Dopijem a jdem 11 : 2
13.1., 19:00 Papaya team Leitmeritz 11 : 4
13.1., 20:10 Červený voči No Name 4 : 12
16. hrací den
6.1.2019, 16:40 FbK Bizoni FbC Falcons LTM 4 : 14
6.1.2019, 17:50 FbC Tornádo Gardenline LTM 2 : 1
6.1.2019, 19:00 Florbal Roudnice ,,B" SH Tiikerit 8 : 9
6.1.2019, 20:10 Veterans Červený voči 11 : 2
15. hrací den
30.12., 16:40 FbC Vipers Papaya team 8 : 6
30.12., 17:50 No Name Enteria Nippers 18 : 2
30.12., 19:00 SH Tiikerit FbK Bizoni 12 : 2
30.12., 20:10 Červený voči Dopijem a jdem 8 : 6
14. hrací den
16.12., 16:40 FbC Hornets Dopijem a jdem 8 : 9
16.12., 17:50 FbC Falcons LTM Florbal Roudnice ,,B" 8 : 15
16.12., 19:00 SH Tiikerit FbC Tornádo 5 : 9
16.12., 20:10 Gardenline LTM FbK Kondoři 3 : 1
13.hrací den
9.12., 16:40 FbC Hornets No Name 0 : 6
9.12., 17:50 Papaya team Woodoo team 3 : 5
9.12., 19:00 FbK Kondoři Dopijem a jdem 5 : 8
9.12., 20:10 Enteria Nippers Veterans 3 : 18
12. hrací den
2.12., 16:40 Florbal Roudnice ,,B" Veterans 10 : 19
2.12., 17:50 FbC Vipers Leitmeritz 23 : 4
2.12., 19:00 FbC Tornádo FbC Falcons LTM 5 : 4
2.12., 20:10 FbK Bizoni Enteria Nippers 4 : 13
11. hrací den
25.11., 16:40 Leitmeritz Gardenline LTM 3 : 10
25.11., 17:50 Veterans FbC Hornets 11 : 7
25.11., 19:00 No Name Papaya team 10 : 2
25.11., 20:10 Woodoo team FbC Vipers 9 : 5
10. hrací den
18.11., 16:40 SH Tiikerit Gardenline LTM 8 : 4
18.11., 17:50 Červený voči FbC Tornádo 8 : 1
18.11., 19:00 FbC Falcons LTM FbK Kondoři 6 : 7
18.11., 20:10 Enteria Nippers Florbal Roudnice ,,B" 8 : 8
9. hrací den
11.11., 20:10 Papaya team Veterans 6 : 10
11.11., 17:50 FbC Vipers No Name 3 : 10
11.11., 19:00 Enteria Nippers Leitmeritz 11 : 3
11.11., 16:40 FbC Hornets FbK Bizoni 21 : 5
8. hrací den
4.11., 16:40 Leitmeritz SH Tiikerit 4 : 5
4.11., 17:50 Gardenline LTM FbC Falcons LTM 9 : 9
4.11., 19:00 Florbal Roudnice ,,B" Dopijem a jdem 12 : 14
4.11., 20:10 FbC Tornádo Papaya team 5 : 12
7. hrací den
28.10., 16:40 No Name Woodoo team 19 : 1
28.10., 17:50 FbK Bizoni Papaya team 2 : 9
28.10., 19:00 Veterans FbC Vipers 8 : 9
28.10., 20:10 Florbal Roudnice ,,B" FbC Hornets 6 : 6
6. hrací den
21.10., 16:40 FbC Hornets FbC Tornádo 6 : 5
21.10., 17:50 Enteria Nippers FbK Kondoři 8 : 6
21.10., 19:00 Červený voči Gardenline LTM 4 : 2
21.10., 20:10 Leitmeritz Dopijem a jdem 9 : 11
5. hrací den
14.10., 16:40 FbC Vipers FbK Bizoni 24 : 4
14.10., 17:50 Woodoo team Dopijem a jdem 9 : 7
14.10., 19:00 No Name Leitmeritz 19 : 4
14.10., 20:10 Papaya team Florbal Roudnice ,,B" 6 : 4
4. hrací den
7.10., 16:40 Leitmeritz FbC Falcons LTM 6 : 6
7.10., 17:50 SH Tiikerit Červený voči 6 : 10
7.10., 19:00 Gardenline LTM Enteria Nippers 3 : 4
7.10., 20:10 FbK Kondoři FbC Hornets 2 : 8
3. hrací den
30.9., 16:40 Veterans No Name 3 : 7
30.9., 17:50 FbC Tornádo Enteria Nippers 2 : 5
30.9., 19:00 FbK Bizoni Woodoo team 8 : 19
30.9., 20:10 Papaya team Dopijem a jdem 20 : 4
2. hrací den
23.9., 16:40 Papaya team FbK Kondoři 5 : 3
23.9., 17:50 FbC Hornets Gardenline LTM 8 : 4
23.9., 19:00 Enteria Nippers SH Tiikerit 5 : 8
23.9., 20:10 Červený voči FbC Falcons LTM 11 : 5
1. hrací den
16.9., 16:40 Woodoo team Florbal Roudnice ,,B" 17 : 5
16.9., 17:50 FbC Vipers FbC Tornádo 18 : 2
16.9., 19:00 Veterans Leitmeritz 28 : 6
16.9., 20:10 No Name FbK Bizoni 18 : 3
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw