Litoměřická florbalová superliga lfp

Spolek LFP

Statistiky minulých sezón

Výsledky v sezóně 2016 - 2017

Finále
27.5., 17:30 No Name Woodoo team 4 : 6
zápas o 3. místo
27.5., 16:00 Papaya team FbC Hornets 6 : 3
2. zápasy semifinále
21.5., 18:30 FbC Hornets No Name 8 : 14
21.5., 20:00 Papaya team Woodoo team 4 : 8
1. zápasy semifinále
14.5., 18:30 Woodoo team Papaya team 10 : 7
14.5., 20:00 No Name FbC Hornets 5 : 4
2. zápasy čtvrtfinále
7.5., 16:40 Veterans Papaya team 6 : 8
7.5., 17:50 FbC Hornets FbC Vipers 7 : 8
7.5., 19:00 Enteria Nippers No Name 5 : 13
7.5., 20:10 FbC Falcons LTM Woodoo team 9 : 14
1. zápasy čtvrtfinále
30.4., 16:40 No Name Enteria Nippers 13 : 5
30.4., 17:50 Papaya team Veterans 4 : 5
30.4., 19:00 FbC Vipers FbC Hornets 0 : 5
30.4., 20:10 Woodoo team FbC Falcons LTM 16 : 11
14. hrací den Progress
23.4., 16:40 Červený voči Maxxwin Panthers 4 : 3
23.4., 17:50 FbC Tornádo SK Štětí 7 : 4
23.4., 19:00 FbK Kondoři FbK Bizoni 10 : 16
23.4., Pohár finále 20:10 FbC Údolí sviní FbC Hornets 7 : 9
14. hrací den Elite
9.4., 16:40 Veterans FbC Hornets 8 : 3
9.4., 17:50 FbC Falcons LTM Woodoo team 5 : 18
9.4., 19:00 No Name Papaya team 6 : 3
9.4., 20:10 FbC Vipers Enteria Nippers 21 : 4
13. hrací den Progress
2.4., 16:40 SK Štětí FbK Kondoři 3 : 5
2.4., 17:50 Maxxwin Panthers FbC Tornádo 4 : 1
2.4., 19:00 Gardenline LTM Červený voči 10 : 4
2.4., Pohár o 3.místo 20:10 Červený voči FbC Vipers 5 : 14
13. hrací den Elite
26.3., 16:40 Enteria Nippers FbC Falcons LTM 8 : 11
26.3., 17:50 Papaya team FbC Vipers 11 : 7
26.3., 19:00 FbC Hornets No Name 7 : 10
26.3., 20:10 Woodoo team Veterans 10 : 6
12. hrací den Progress
19.3., 16:40 FbC Tornádo Gardenline LTM 6 : 3
19.3., 17:50 FbK Kondoři Maxxwin Panthers 3 : 7
19.3., 19:00 FbK Bizoni SK Štětí 5 : 3
12. hrací den Elite
12.3., 16:40 No Name Woodoo team 4 : 3
12.3., 17:50 FbC Falcons LTM Veterans 3 : 9
12.3., 19:00 FbC Vipers FbC Hornets 9 : 10
12.3., 20:10 Enteria Nippers Papaya team 2 : 17
11. hrací den Progress
5.3., 16:40 Maxxwin Panthers FbK Bizoni 13 : 1
5.3., 17:50 Gardenline LTM FbK Kondoři 2 : 6
5.3., 19:00 Červený voči FbC Tornádo 4 : 6
5.3., Pohár semifinále 20:10 FbC Hornets FbC Vipers 7 : 6
11. hrací den Elite
26.2., 16:40 FbC Hornets Enteria Nippers 11 : 2
26.2., 17:50 Papaya team FbC Falcons LTM 8 : 4
26.2., 19:00 Woodoo team FbC Vipers 10 : 10
26.2., 20:10 Veterans No Name 7 : 5
10. hrací den Progress
19.2., 16:40 FbK Kondoři Červený voči 10 : 4
19.2., 17:50 FbK Bizoni Gardenline LTM 3 : 7
19.2., 19:00 SK Štětí Maxxwin Panthers 4 : 8
10. hrací den Elite
12.2., 16:40 FbC Vipers Veterans 14 : 14
12.2., 17:50 FbC Falcons LTM No Name 3 : 16
12.2., 19:00 Enteria Nippers Woodoo team 2 : 20
12.2., 20:10 Papaya team FbC Hornets 10 : 8
9. hrací den Progress
29.1., 16:40 Gardenline LTM SK Štětí 7 : 4
29.1., 17:50 Červený voči FbK Bizoni 9 : 7
29.1., 19:00 FbC Tornádo FbK Kondoři 11 : 3
29.1., Pohár semifinále 20:10 FbC Údolí sviní Červený voči 7 : 1
9. hrací den Elite
22.1., 16:40 Woodoo team Papaya team 9 : 3
22.1., 17:50 FbC Hornets FbC Falcons LTM 25 : 1
22.1., 19:00 Veterans Enteria Nippers 15 : 2
22.1., 20:10 No Name FbC Vipers 8 : 6
8. hrací den Progress
15.1., 16:40 FbK Bizoni FbC Tornádo 14 : 12
15.1., 17:50 SK Štětí Červený voči 5 : 4
15.1., 19:00 Maxxwin Panthers Gardenline LTM 5 : 3
8. hrací den Elite
8.1.2017, 16:40 Enteria Nippers No Name 6 : 14
8.1., 17:50 FbC Falcons LTM FbC Vipers 7 : 14
8.1., 19:00 Papaya team Veterans 6 : 8
8.1., 20:10 FbC Hornets Woodoo team 4 : 11
7. hrací den Progress
18.12., 16:40 Maxxwin Panthers Červený voči 9 : 7
18.12., 19:00 SK Štětí FbC Tornádo 3 : 7
18.12., 17:50 FbK Bizoni FbK Kondoři 10 : 10
18.12., Pohár 20:10 Červený voči FbK Bizoni 17 : 1
7. hrací den Elite
11.12., odloženo FbC Hornets Veterans 7 : 5
11.12., 17:50 Woodoo team FbC Falcons LTM 13 : 5
11.12., 19:00 Papaya team No Name 4 : 10
11.12., 20:10 Enteria Nippers FbC Vipers 10 : 24
6. hrací den Progress
4.12., 16:40 FbK Kondoři SK Štětí 6 : 3
4.12., 17:50 FbC Tornádo Maxxwin Panthers 1 : 5
4.12., 19:00 Červený voči Gardenline LTM 5 : 4
4.12., Pohár 20:10 FbC Vipers FbC Tornádo 17 : 5
6. hrací den Elite
27.11., 16:40 FbC Vipers Papaya team 12 : 8
27.11., 17:50 FbC Falcons LTM Enteria Nippers 4 : 12
27.11., 19:00 No Name FbC Hornets 5 : 1
27.11., 20:10 Veterans Woodoo team 5 : 6
5. hrací den Progress
20.11., 16:40 Gardenline LTM FbC Tornádo 2 : 6
20.11., 17:50 Maxxwin Panthers FbK Kondoři 5 : 4
20.11., 19:00 SK Štětí FbK Bizoni 4 : 5
20.11., Pohár 20:10 FbC Údolí sviní Gardenline LTM 6 : 1
5. hrací den Elite
13.11., 16:40 Veterans FbC Falcons LTM 19 : 3
13.11., 17:50 Woodoo team No Name 5 : 4
13.11., 19:00 FbC Hornets FbC Vipers 8 : 9
13.11., 20:10 Papaya team Enteria Nippers 16 : 7
4. hrací den Progress
6.11., 16:40 FbK Bizoni Maxxwin Panthers 6 : 18
6.11., 17:50 FbK Kondoři Gardenline LTM 8 : 5
6.11., 19:00 FbC Tornádo Červený voči 9 : 2
6.11., Pohár 20:10 FbC Hornets FbC Čína 7 : 5
4. hrací den Elite
30.10., 16:40 Enteria Nippers FbC Hornets 5 : 12
30.10., 17:50 FbC Falcons LTM Papaya team 2 : 12
30.10., 19:00 FbC Vipers Woodoo team 11 : 5
30.10., 20:10 No Name Veterans 6 : 3
3. hrací den Progress
23.10., 16:40 Červený voči FbK Kondoři 8 : 4
23.10., 17:50 Gardenline LTM FbK Bizoni 5 : 6
23.10., 19:00 Maxxwin Panthers SK Štětí 6 : 2
3. hrací den Elite
16.10., 16:40 No Name FbC Falcons LTM 8 : 1
16.10., 17:50 Veterans FbC Vipers 5 : 11
16.10., 19:00 Woodoo team Enteria Nippers 25 : 3
16.10., 20:10 FbC Hornets Papaya team 9 : 10
2. hrací den Progress
9.10., 16:40 SK Štětí Gardenline LTM 6 : 5
9.10., 17:50 FbK Bizoni Červený voči 12 : 5
9.10., 19:00 FbK Kondoři FbC Tornádo 2 : 7
2. hrací den Elite
9.10., 20:10 Papaya team Woodoo team 5 : 5
2.10., 17:50 FbC Falcons LTM FbC Hornets 6 : 13
2.10., 19:00 Enteria Nippers Veterans 2 : 3
2.10., 20:10 FbC Vipers No Name 8 : 10
1. hrací den Progress
25.9., 16:40 FbC Tornádo FbK Bizoni 8 : 4
25.9., 17:50 Červený voči SK Štětí 5 : 7
25.9., 19:00 Gardenline LTM Maxxwin Panthers 4 : 5
1. hrací den Elite
18.9., 16:40 FbC Vipers FbC Falcons LTM 9 : 3
18.9., 17:50 No Name Enteria Nippers 16 : 2
18.9., 19:00 Veterans Papaya team 2 : 7
18.9., 20:10 Woodoo team FbC Hornets 10 : 4
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2017 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw